הלוואה לעסקים קטנים ללא ריבית

הלוואה לעסקים קטנים ללא ריבית – אופציה מצוינת לעסקים חדשים

הלוואה לעסקים קטנים ללא ריבית, היא השאיפה האולטימטיבית של כל בעל עסק קטן המעוניין לפתוח עסק חדש.

הלוואה לעסקים קטנים ללא ריביתכדי לא להיקלע לבעיות פיננסיות לפני פתיחת העסק החדש או במהלך הפעילות העסקית בו, יש לתכנן בקפידה מראש את כל המהלכים הפיננסיים. חייבים לדעת באופן מדויק מהן עלויות ההקמה, ולגייס הלוואה לעסקים קטנים ללא ריבית כדי לא להשית את כלל עלויות ההקמה על הפעילות השוטפת של העסק, דבר שעלול לגרום לקריסת העסק עקב החובות הכבדים.

הדרך הנכונה היא לקבל הלוואה לעסקים קטנים ללא ריבית מגורם בנקאי או חוץ בנקאי כדי שבעזרת ההלוואה, אפשר יהיה לפתוח את העסק ולפעול להצלחתו.

כשלוקחים הלוואה לעסקים חדשים ההחזרים החודשיים מכבידים על תזרים המזומנים, אך כשמדובר בהלוואה לעסקים ללא ריבית יש אפשרות לנשימה ארוכה הרבה יותר, מתחילים להחזיר את הקרן בלבד מיד לאחר מתן ההלוואה או לחילופין מקבלים תקופת המתנה (גרייס) של כמה חודשים ורק לאחר מכן מתחילים לשלם את הקרן בהלוואה לעסק חדש.

הלוואה בערבות מדינה

הלוואה זו ניתנת לעסקים קטנים לאחר שהוכיחו כי על פי צפי הפעילות העסקית המתוכנן, תהיה להם היכולת הכספית להחזיר את מלוא ההלוואה. חלק מההלוואה לעסקים חדשים יישאר כבטוחה בחשבון הבנק ויושקע עד תום החזר ההלוואה כולה בשוק ההון.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

הלוואה בערבות מדינה מועברת ללקוח דרך אחת מהבנקים המסחריים בישראל בריבית מינימלית ובתנאי החזר נוחים במיוחד להלוואות לעסקים חדשים.

יתרונות של הלוואות בערבות מדינה

  1. הלוואה לעסק קטן ללא ריביתהסכום המקסימלי הוא 500,000 ₪ .
  2. אופן ההחזר – 6 חודשים ראשונים לא משלמים החזר כלל כדי לקדם את העסק, לאחר מכן לוח הסילוקין ייבנה עד מקסימום של ארבע וחצי שנים.
  3. עמלות נמוכות במיוחד כדי לעודד עסקים להתפתח ולקחת הלוואות לעסק חדש ובנוסף לכך, קיימת אפשרות לפרוע את יתרת החוב מוקדם יותר ללא עמלות או קנסות.
  4. הלוואה לעסקים חדשים זו מוצעת בנפרד לכלל ההתנהלות העסקית של העסק בבנק. שם תימשך הפעילות הסדירה הכוללת את מסגרות האשראי שהוקצו לעסק לאור התנהלותו הפיננסית בשנה או בשנים האחרונות.
  5. % 25 מהערך הכספי של כלל ההלוואה לעסקים חדשים יושאר כבטוחה.

הלוואות חוץ בנקאיות

גורמים חוץ בנקאיים מעניקים הלוואות לעסק חדש כדי לאפשר לבעלי עסקים לממש את חלומם. החברות החוץ בנקאיות יוצרות אפשרות מצוינת להלוואות לעסקים קטנים חדשים עקב חוסר התלות בפעילות בבנקים המסחריים. בעל העסק יכול לקבל הלוואה לצורך שינויים בעסק ובמקביל להמשיך להפעיל כרגיל את חשבון העובר ושב שלו וליהנות ממסגרת האשראי שהוקצתה לו. כך כל נושא ההלוואה לעסק חדש החוץ בנקאי מאפשר פעילות ענפה וקולחת יותר של העסק ללא מעצורים.

הלוואות מבנקים

הלוואות ללא ריבית, בעיקר לעסקים זעיריםהבנקים השונים מעניקים הלוואות לעסקים חדשים תוך בחינה מדוקדקת של רמת הסיכון לה נחשף הבנק בהעניקו הלוואה לעסק חדש שעדיין לא ברור אם הפעילות שבו תצליח, אם יהיו הכנסות, אם ההוצאות יהיו מינוריות או רמתם תהא מעל ההכנסות ומה עתידו של העסק. אם תאושר הלוואה לעסקים קטנים חדשים היא תגרור התניה של מתן בטחונות כמו נכס או רכב כדי שהבנק יבטיח לעצמו את קבלת מלוא ההחזר. הבנק יגבה ריבית עבור ההלוואות הללו. אם מדובר בלקוח שעובד עם הבנק תורד העמלה למינימום ההכרחי.

אם מדובר בלקוח חדש שהבנק חפץ שיעביר את פעילותו אליו, הוא יאשר לו הלוואה של כמה עשרות אלפי ₪, זו הלוואה לעסקים קטנים ללא ריבית תוך התניה שהוא יפתח בבנק זה חשבון והמשכורות החודשיות יופקדו בו באופן אוטומטי.

האגודה להלוואות ללא ריבית

בלי ריבית - הלוואה לעסקים קטניםאגודה זו שמה לה למטרה לעזור לאנשי העסקים בדרכים שונות. בשיתוף ים מט”י – מרכז טיפוח יזמות הם מעודדים לימודים ומעניקים ליווי עסקי, קורסים והכוונה כדי שבעלי העסקים יפעילו את העסקים בצורה נכונה, ישווקו את מוצריהם וימכרו אותם כך שלא יגיעו חלילה לקריסת העסק עקב התנהלות לא מפוכחת.

אופציה נוספת שמעניקה האגודה להלוואות ללא ריבית היא הלוואה של כמה עשרות אלפי ש”ח, תלוי בפרמטרים כמו גודל העסק, רמת הסיכון, צפי הפעילות העסקית ועוד. הלוואה זו ניתנת דרך ארגון מט”י – מרכז טיפוח יזמות בסניפיו ברחבי הארץ, הלוואה לעסקים קטנים ללא ריבית.

בחברת FUNDS4U מבינים את הצורך של הלקוחות בקבלת הלוואה לעסקים קטנים חדשים ולכן בנינו מסלול מיוחד לבעלי עסקים, המקבלים מאתנו את כל המעטפת הפיננסית הנחוצה להם, בתנאים מועדפים ללא ריביות.

Call Now Button