הלוואה לעסק מתחיל

הלוואה לעסק מתחיל – מה צריך לדעת?

הלוואה לעסק מתחילאם החלטתם לפתוח עסק חדש, אין כמעט ספק שתצטרכו הלוואה לעסק מתחיל התואמת את הערכת כלל עלויות ההקמה הראשוניות של פתיחת העסק.

הלוואה לעסק מתחיל

הלוואות לעסקים חדשים מאפשרות להקים את העסק בדרך הנכונה הכוללת ריהוט, ציוד וכו’ . הלוואה לעסקים שתכסה רק חלק מהעלויות תיצור מצב שההקמה לא תהיה מושלמת ורק לאחר פתיחת העסק, אפשר יהיה לרכוש ציוד נוסף מתוך ההכנסות שיצטברו. השתת העלויות הללו על העסק בצעדיו הראשונים אינה נכונה כלכלית ועלולה למוטט אותו. לכן יש לעשות כל שניתן כדי לקבל הלוואות לעסקים חדשים אפילו משני גורמים בסכום הכספי הכולל הנחוץ לכם.

הלוואה לעסק מתחיל תסלול לכם דרך חדשה לעתיד טוב יותר ותוכלו להתחיל את הפעילות העסקית בעסק החדש ברגל ימין.

ניקח לדוגמה מספרה חדשה, אלו העלויות שיש להביא בחשבון:

  1. בחירת מיקום מצוין, שעובר בו קהל רב ברוב שעות היום. אפשר לרכוש את החנות וזו תהיה השקעה כספית בנכס, או לחילופין לשכור אותו. אם אתם מאמינים בעתיד המקום, תוכלו לחתום על הסכם שכירות ארוך טווח שיאפשר לכם להתמקח על העלות החודשית ולהשיג תנאים מסחריים טובים.
  2. תכנון נראות המקום – תשלום למעצב פנים.
  3. תשלום עבור הבינוי, קירות גבס, התקנת מזגנים, ריצוף ועוד.
  4. הגעה לאולמות התצוגה של היבואנים לבחירת ולרכישת ריהוט למספרה, כסאות, מראות, שולחנות שירות, מגירות ועוד.
  5. רכישת ציוד נלווה, מכשירי פן, מברשות, מסרקים, שפופרות צבע, מגבות, סבונים, מרככים וכל ציוד נוסף שיש בו צורך.
  6. גיוס עובדים שיעזרו לכם במהלך ההקמה, עוד טרם כניסת הלקוח הראשון וימשיכו אתכם בהתנהלות היום-יומית.
  7. תשלומים לרשויות המס, חברת חשמל, ארנונה, תאגיד המים ועוד
  8. תשלום לעורך דין, רואה חשבון ויועצים נוספים במידת הצורך.
  9. תשלומים שיצוצו תוך כדי הליך ההקמה – עוד % 10 מכלל העלויות.

הלוואה לעסקים מתחיליםהלוואה בערבות המדינה

אם המספרה ממוקמת במיקום מרכזי ויש לה חשיפה טובה, קיים סיכוי שלקוחות חדשים ייכנסו אליה הצוות חייב להיות סופר מקצועי ולשרת ברוחב לב את הלקוחות כדי שימשיכו להגיע למספרה וכך יהיו לה הכנסות נאות. תפקידו של בעל העסק הוא לשכנע את נציגי הבנק במהות העסק ובייחודו כדי שנציגיו יאשרו לו הלוואה בערבות מדינה בתנאים מצוינים שיאפשרו לו להניע את העסק שעליו חלם. אחת הנקודות המעשיות היא הבהרה שלעסק יגיעו גם לקוחות קיימים ממקום הפעילות הקודם של הספר כך שיש בסיס קיומי רחב מעבר ללקוחות החדשים שיצטרפו. נתון זה בצירוף המידע הנוסף יאפשר ברוב המקרים את קבלת ההלוואה בערבות המדינה על פי הדרישה של בעל העסק.

הלוואה בערבות מדינה ניתנת בריביות ובעמלות מופחתות ובתנאי החזר ייחודיים.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

הלוואה לעסקים חדשים

עסקים רבים נפתחים מדי שנה בישראל, רבים מהם מצליחים אך קיים גם אחוז לא מבוטל של עסקים שקורס עקב חוסר ידע בניהול העסק, קשיים בתזרים, נקודות בעייתיות שעליהן לא חשבו כמו מתחרים, עובדים שמעלו וסיבות רבות נוספות.

הלוואות בתנאים טובים לעסקים מתחיליםזו הסיבה שהבנקים המסחריים בודקים בציציות כל בקשה להלוואה לעסקים ולא ממהרים לאשר הלוואות, בעיקר את אלו בסכומים הגבוהים. בעל עסק המגיע לבקש הלוואה צריך להביא עמו את כל האינפורמציה שתגרום לבנק להאמין בעסק ולאשר לו הלוואה לעסק מתחיל.

הלוואה מגורמים חוץ בנקאיים

הלוואה לעסק מתחיל, אפשר גם לקבל מגורמים חוץ בנקאיים העוסקים במימון עסקים הן חדשים והן פעילים. היועצים המנוסים מכירים את כל סוגי העסקים והם מציעים כמה מסלולי שירות שיאפשרו לעסק המתחיל לקבל הלוואה שתכסה את מלוא עלות ההקמה, בתנאי החזר נוחים במיוחד ובעמלות וריביות סבירות.

חברת Funds4u תשמח לשרת אותך ולהעניק לך הלוואה לעסק מתחיל בתנאים מפתיעים.

Call Now Button