הלוואה לעסק קיים

הלוואה לעסק קיים – האפשרות להרחבת העסק

הלוואה לעסק קייםבמהלך פעילותו של העסק צץ מדי פעם רעיון להרחבתו לתחומי פעילות נוספים. לעתים מדובר בהמשך המתבקש לסוג הפעילות הנוכחי ולעתים מדובר על תחום חדש לחלוטין. בעלי העסקים הם יזמים בנשמתם וחולמים תמיד על מנועי צמיחה חדשים שיובילו אותם לרווחים נאים.

הלוואה לעסק קיים

לדוגמה חנות ייחודית העוסקת במכירת בגדי ילדים, שמייבאת בגדי תינוקות וילדים ממפעל מצליח במדינה זרה, בדגמים וצבעים שאינם מוכרים לרוב הציבור. לקוחות הרוכשות פעם אחת בגד לילדיהם בחנות מיוחדת זו, תחזור לבטח לשם פעמים נוספות כיוון שמצאה בגדים מקסימים ואיכותיים שלא התכווצו בכביסה ושמרו על צבעיהם.

בביקור האחרון של בעל העסק במפעל, הוא נחשף לליין מוצרים חדש שפיתחה החברה בתחום אביזרי האופנה לילדים וכולל חגורות בדגמים ובצבעים שונים, משקפי שמש לבנים ולבנות, גרביונים לילדות ולשפע של קוקיות, סיכות וקשתות בצבעים מרהיבים.

מתוך הכרת העסק והלקוחות, ברור לו שהבאת הליין החדש תגביר את המכירות בחנות הן מהלקוחות הוותיקות והן מלקוחות פוטנציאליות. לצורך הרחבת העסק, הוא חייב להגיש בקשה לקבלת הלוואה לעסק קיים שתאפשר לו לבצע מהלך זה ולהזמין מלאי ראשוני לחנות.

הלוואות לעסקים קטנים

הלוואות לעסקים קטנים המעוניינים בתפנית עסקית ובהוספת תחומי פעילות היא בדיוק האופציה המתאימה לו. בעל העסק יפנה לבנק המסחרי המלווה אותו לאורך שנים ויגיש בקשה לקבלת הלוואה למטרה ספציפית זו. הבנק המעניק מעת לעת הלוואות לעסקים, מכיר היטב את אופן התנהלותו של הלקוח בחשבון העו”ש הקיים ולכן בדרך כלל ייענה בחיוב לבקשת הלקוח. דרישת הלקוח לקבל הלוואות לעסקים חדשים נובעת מעלותה של ההזמנה הראשונית, הוצאות היבוא והשינוע צפויות. אם הסחורה תימכר במהירות ויהיה צורך בכך, יבקש בעל העסק הלוואה לעסק קיים נוספת, כדי לא לפספס את המומנטום ולהעניק ללקוחותיו את האפשרות לרכוש אצלו סחורה איכותית ומיוחדת.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

הלוואה לעסקים קיימיםהלוואות בערבות מדינה – אפשרות שכדאי מאוד לבדוק

פיתוחה של נישה חדשה בעסק פותחת אפשרות לקבל הלוואה בערבות מדינה. החשיבה על הזרמת הלוואה לעסק קיים נבעה בדיוק מהסיבות הללו, קידומם של עסקים בתחום פעילותם או בתחומים הקרובים כדי ליצור פעילות עסקית ענפה ומאתגרת.

הצלחתו של העסק הנוכחי עקב הסחורה המצוינת שלו, תיצור חשיבה כי גם התחום החדש יהיה מוצלח ולכן קיים סיכוי סביר שהעסק יקבל הלוואות בערבות מדינה. העמלות והריביות המופחתות יעזרו מאד לאיש העסקים כיוון שסכום ההחזר להערכתו יהיה סכום סביר. הבנקים מציעים כמה מסלולים לביצוע ההחזרים הכספיים, אחד הנתיבים המעניינים הוא ההחזר המתחיל רק לאחר חצי שנה. בפרק זמן זה מתארגן כראוי בעל העסק לרכישת הסחורה המתאימה ביותר, הוא מבצע בדיקות מקיפות ומקבל החלטות על אופן הגעת הסחורה באוויר או בים בהתאם לעלויות הנלוות. בזכות ההלוואה לעסק קיים הוא מספיק למכור די מוצרים מכמה משלוחים המגיעים תוך חצי שנה וכך הוא משלם את התשלומים החודשיים להחזר הלוואות בערבות מדינה ללא בעיה בתזרים.

הלוואות לעסקים – אופציה אפשרית וחיונית

בעל עסק יכול לנצל את כספי החסכונות הפרטיים שלו לצורך קידום העסק. ההמלצה היא לא למשוך את הכספים אלא לקבל הלוואה מגורם פיננסי זה על סמך הכספים הללו. בהלוואות לעסקים הקרן ממשיכה לצבור רווחים נאים הלוואות לעסק קייםובמקביל בעל העסק, מקבל הלוואה לעסק קיים והוא משלם רק ריבית מינורית בכל חודש. בהגיע מועד הפירעון של תכנית החיסכון יכול בעל העסק למשוך את הכספים שערכם גדל בתקופה זו תוך קיזוז ההלוואה לעסקים קטנים שנלקחה מהגורם הפיננסי.

הלוואות לעסקים חדשים

גורמים חוץ בנקאיים מאפשרים לבעלי עסקים שונים לקבל הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים נוחים שיקלו עליהם בפיתוח העסק. הלוואות לעסקים יוצרות שקט נפשי בהתנהלות היום יומית של העסקים.

יש לבחון כל הלוואה המוצעת מכל גורם על פי כושר מסוגלות ההחזר הצפויה של העסק לאחר ביצוע השינויים.

נציגנו ישמחו להעניק לכם שירות מקצועי והכוונה להלוואה לעסק קיים, המתאימה עבורכם.

Call Now Button