הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי

הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי – משימה לא פשוטה אך אפשרית

הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמילהיות בעל עסק זו משימה לא פשוטה ועל אחת כמה וכמה, קשה לפתוח עסק ללא הון עצמי. כדי שהמגבלה הכספית לא תעצור את מימוש הרצון והפוטנציאל של האדם לבצע תפקיד משמעותי בחייו קיימות כמה אופציות להשגת מימון בדרכים אחרות, כתחליף להון העצמי.

הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי

בצמתים שונים בחייו של כל אדם, עומדות על הפרק כמה אופציות בתחום העבודה, אם להיות שכיר בתחום מסוים או לפתוח עסק, לבצע פעילות עסקית יזומה בתחום שבו הוא מוכשר ויכול להתפרנס מכך בכבוד, תוך שילוב הידע בעבודה השוטפת עם עובדים, לקוחות וספקים. אלו הבוחרים באופציית העסקים נעצרים פעמים רבות לנוכח העובדה שאין בידם הון עצמי וכל עסק חדש נדרש לעלויות אלמנטריות כדי להפעיל אותו בתחילת הדרך.
התחליף להון עצמי הוא קבלת הלוואה לעסקים קטנים שתאפשר את מימון עלויות ההקמה של העסק

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

קיימים גורמים פיננסיים רבים שמעוניינים לתת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים בתנאים הוגנים. אפשר לפנות אליהם בבקשה לקבלת הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי, הבקשה הכוללת מידע על סוג העסק, היקפי הפעילות הצפויים, ההון הנדרש ותקופת ההחזר הרצויה. הנציגים של חברות המימון, בודקים כל בקשה לגופה מכל ההיבטים, הן ברבדים העסקיים על היתכנות העסק, הצלחתם או אי הצלחתם בפועל של עסקים מתחרים בתחום זה ומה מצבם הכלכלי. כמו כן נבדק מידע על התנהלותו האישית של בעל העסק לאורך השנים האחרונות, אם ניהל חשבונות בנק באופן נורמטיבי או היו לו בעיות כמו המחאות שחזרו, פשיטת רגל וכו’. התחשבות בכל הנתונים כולם תוביל להחלטה של נציגי החברה להלוואות חוץ בנקאיות לעסקים אם לאשר את ההלוואה בסכום המלא שנדרש, בחלק ממנו או לדחות את הבקשה אם היא נראית מסוכנת.

לאחר קבלת האישור לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים, מנהל בעל העסק משא ומתן אתם על קבלת התנאים הטובים ביותר של גובה הריביות, העמלות ומשך תקופת ההחזר, וכך הוא יוכל לעמוד בהתחייבויות הללו.

הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמיהלוואות לעסקים קטנים

עסקים קטנים הזקוקים להון הראשוני פונים גם לבנקים המסחריים. אפשר לקבל המהם הלוואה לכל מטרה תוך מתן ערבויות ובטוחות על פי דרישת הבנק. הלוואות לעסקים קטנים בסכומים הנחוצים לכל אחד מהעסקים מאושרות על פי בדיקת המסמכים השונים המוגשים לסניף. אם אושרה ההלוואה יוכל איש העסקים להקים עסק בזכות הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

העמלות והריביות הן נושא אקוטי וכל בעל עסק המקבל הלוואות לעסקים עושה כל שניתן כדי לקבל תנאים הוגנים שיאפשרו לו לעמוד בהתחייבויות שלו תוך כדי הפעילות השוטפת. אם העלויות יהיו גבוהות מאד, יהיה לו קשה לעמוד בהחזרים החודשיים.

הלוואות לעסקים

כדי לעודד קבלת לקוחות חדשים, מציעים בנקים שונים הלוואות לעסקים קטנים בתנאים טובים הרבה יותר. ההלוואה מותנית בכך שבעל העסק יעביר את כל פעילותו העסקית והאישית לבנק החדש. ברוב המקרים מדובר בצעד מבורך ורצוי כיוון שהריביות והעמלות נמוכות ולכן ההלוואה לעסקים היא כדאית.

הלוואה לפתיחת עסקים ללא הוןהלוואות בערבות מדינה

בשנים האחרונות פועלות בישראל כמה קרנות המאפשרות לבעלי עסקים חדשים קבלת הלוואות לעסקים קטנים, בתנאי אשראי מצוינים יחסית להלוואות לעסקים הנהוגות במשק. לא כל עסק חדש מקבל אישור לקבלת הלוואה בערבות מדינה כיוון שהנושא נבדק בצורה מעמיקה ורק אם הבנק סמוך ובטוח שיש עתיד לעסק ותהיה לו יכולת החזר של ההלוואה, הוא יאשר אותה.

כל בעל עסק בוחן את שפע האפשרויות שהוצעו לו ומחליט מהי האופציה הנכונה ביותר עבורו לקבלת הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי. ההבדלים בין ההלוואות לעסקים אצל הגורמים השונים עלולות להתבטא בהפרשים של אלפי שקלים בסך ההחזר שנדרש בעל העסק לשלם.

נשמח לסייע בהלוואה חוץ בנקאית למימוש פתיחת העסק.

Call Now Button