הלוואה לפתיחת עסק קטן

הלוואה לפתיחת עסק קטן – נתונים מהותיים

הלוואה לפתיחת עסק קטןהחלום של פתיחת עסק קטן, עיסוק בתחום המקצועי שידוע היטב לבעל העסק היא משימה מורכבת אך בהחלט אפשרית. פתיחת כל קטן עסק מחייבת תכנון מדויק של כל דרכי הפעולה כדי שהעסק יהיה רווחי וישגשג. ברוב המקרים קשה לפתוח עסק ללא הלוואה לפתיחת עסק קטן.

אחד הצעדים הראשונים שיש לבצע הוא לחשב את סך הכספים הנחוצים לצורך פתיחת העסק.
לצורך ההדגמה העסק הוא בית קפה שכונתי.

התחשיב אמור לכלול את כל העלויות הצפויות ומקדם ביטחון לבקשת הלוואה לפתיחת עסק קטן:

  • השכרת נכס במיקום מרכזי ובדמי שכירות נוחים והוגנים.
  • רכישת או השכרת הציוד הנדרש – ריהוט, כלי אוכל – מגשים, צלחות בגדלים שונים, כוסות בגדלים שונים, סכום, תנורים, מיקרוגל, מדיח כלים ועוד.
  • גיוס צוות עובדים, שף, טבחים, מלצרים, מארחת.
  • גיוס שליחים ורכישת או השכרת אופנועים, עבור שירותי – take away.
  • עיצוב לוגו והזמנת שילוט.
  • פרסום בית הקפה החדש במדיות השונות, פליירים, פייסבוק, עיתון שכונתי ועוד.
  • גיוס יועץ כלכלי שילווה את העסק, מתחילת הדרך ויבצע אומדן של כל העלויות הללו.

כדי לפתוח את העסק הקטן, משתמש במקרה זה העוסק בהון אישי שלו ובנוסף לכך יש לו צורך גם בגיוס כספים . לכן עליו לפנות לכמה גורמים כדי לקבל אישור הלוואה לפתיחת עסק קטן, בסכום הכללי של כל העלויות בתנאים משופרים ובתנאי ההחזר המותאמים לצפי ההכנסות ולצפי ההוצאות החודשיות השוטפות כך שאפשר יהיה לשלם את ההחזר בהתאם לתזרים המזומנים הצפוי וללא לחצים כספיים.

בנקים המעניקים הלוואות לעסקים קטנים

אפשר להגיש בקשה לקבלת הלוואה לפתיחת עסק קטן בסניף הבנק בו מתנהל חשבון העו”ש, לבקשה יש לצרף את כל המידע על גובה העלויות של השכרת הנכס, רכישת הציוד, תשלום ליועצים השונים משרד פרסום ועוד. הבנק יבדוק את הנתונים של מבקש הלוואה לעסק חדש, של העלויות ושל גורמי הסיכון בפתיחת סוג זה של עסק ויעביר את החלטתו. אם התשובה היא חיובית, יתקיים משא ומתן על התנאים המסחריים ועל אורכה של תקופת ההחזר.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

הלוואה בערבות מדינה

פתיחת עסק קטן עם הלוואההמדינה מעודדת פתיחת עסקים קטנים להעצמת כוחם של עסקים קטנים ובעיקר ליצירת מקומות עבודה חדשים. לכן אפשר ליטול הלוואה בערבות מדינה בתנאים כספיים משופרים, ההלוואות לעסקים חדשים מקלות את הנטל הכספי הגדול המוטל על כתפיהם של העסקים החדשים, כיוון שמדובר בתנאים ייחודיים הכוללים ריביות נמוכה, תקופת החזר עד שבע שנים ללא צורך במתן בטוחות מהבית אלא חלק מההלוואה נותר בבנק ומשמש בטוחה לכן מבחינת נוחות זו ה-הלוואה לעסקים חדשים.

הלוואה לפתיחת עסק קטן

רוב אנשי העסקים המעוניינים להגשים את חזונם זקוקים להלוואה לעסקים חדשים, מעבר לקבלת הלוואות בערבות מדינה או הלוואה לעסק חדש מהבנק, אפשר לפנות גם לגורמים חוץ בנקאיים, המבצעים הלוואות לעסק חדש גם כאן יש להגיש את כל המסמכים הרלוונטיים על בעלי העסק וצפי הפעילות העסקית ולאחר בדיקת כל הנתונים תועבר תשובה לגבי סך הכספים שאושרו כהלוואה לעסקים חדשים.

הלוואות לעסקים חדשים

הלוואה לפתוח עסקים קטניםאת הבקשה לקבלת הלוואות לעסקים חדשים יש להגיש מבעוד מועד, לאור העובדה שבלעדיה אי אפשר להקים את העסק החדש הרי שההלוואה לעסקים חדשים היא נושא אקוטי. אם לפחות גורם אחד יאשר הלוואה בתנאים טובים, אפשר לקחת את ההלוואה לעסק חדש ולצאת לדרך אך אם כל הגורמים יתנו תשובה שלילית אין אפשרות לפתוח את העסק הקטן.

אתם מוזמנים להצטרף ללקוחות המרוצים בחברת  FUNDS4U ולקבל הלוואה לפתיחת עסק קטן בתנאים מעולים.

Call Now Button