הלוואה מהירה לעסק

הלוואה מהירה לעסק – לכל מטרה

הלוואה מהירה לעסקהלוואה מהירה לעסק היא פתרון מצוין לאיש עסקים שיש לו צורך בכספים עבור השקעות בעסק, או לפתיחת עסק חדש.
אופן קבלת הכספים נקבע על ידי הגורמים הפיננסיים השונים. כל אחד מהם עושה כל שניתן כדי לעזור לאיש העסקים, לאשר את הבקשה ולהזרים לחשבון הבנק שלו את ההלוואה מהירה לעסק.

הלוואות לעסקים בהקדם האפשרי

הלוואות לעסקים הם תחום ייחודי שמטופל על ידי הבנקים, החברות החוץ בנקאיות וחברות פיננסיות במשק הישראלי. איש עסקים המעוניין בהלוואה לעסקים, פונה לאחד מהגורמים הללו או לכולם כדי לבדוק את האפשרות לקבלת כספים בהקדם.

הלוואה חוץ בנקאית – כדאי מאוד לבדוק!

הלוואה מהירה לעסק עבור פתיחת עסק חדש, היא באמצעות חברה חוץ בנקאית המאשרת מימון עסקי לכל מטרה. בעלי העסק מגישים בקשה על הסכום הנדרש תוך צירוף מסמכים בדבר הרווחיות הצפויה העסק החדש, אופן ההתנהלות בו, התכנית העסקית שתצורף מפרטת את צפי ההכנסות וההוצאות לשנים הבאות. לאחר בדיקת מכלול המידע, יקבל הלקוח ברוב המקרים אישור להלוואה לפתיחת עסק.

מכיוון שמדובר בגוף פיננסי קטן יחסית ולא במערכת מסועפת כמו הבנקים, בהלוואה מהירה לעסק התהליך הוא מהיר ואישי ועם קבלת האישור, מועבר ללקוח מלוא המידע על גובה הריבית, סכומי העמלות השונות, אפשרויות פריסת התשלומים וגובה כל תשלום בכל אחת מהאופציות .

במקרים מסוימים תבקש החברה החוץ בנקאית גם בטוחות. תוך פרק זמן קצר מרגע החתימה על הסכם ההלוואה, יוזרם הכסף לחשבון הבנק של בעל העסק. כל ההתנהלות בחשבון הבנק של העסק נותרה בעינה, הלקוח משתמש באובליגו שאושר לו ללא קשר להלוואה לפתיחת עסק שקיבל ממקור מימון אחר וכעת הוא יכול ליישם את תכניותיו לגבי פתיחת העסק החדש בזכות הלוואה מהירה לעסק שקיבל.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

הלוואה בערבות מדינה – אפשרות מנצחת.

במדינה בה מקימים עסקים רבים בכל שנה אך רבים מהם נופלים עקב בעיות שונות וביניהן העלויות הגבוהות של קבלת כספים לצרכי הקמתם או פיתוחם של עסקים, עשתה הממשלה צעד משמעותי לפני כמה שנים ופתחה מסלול הלוואות ששמו הלוואה בערבות מדינה. הממשלה אישרה לכמה קרנות סיוע להציע הלוואות לעסקים בתנאים אופטימליים כך שהכספים יאפשרו לפתח את העסקים. מכיוון שההלוואה לא תהיה יקרה, העסקים גם יוכלו לעמוד בהחזרים הכספיים.

הלוואה מהירה לעסקיםבהלוואות בערבות מדינה גובים עמלות מינימליות, ריביות נמוכות ביותר והפריסה היא על פי החלטת החברה, עד חמש שנים. הטבה נוספת היא האפשרות לקבל גרייס של חצי שנה ורק לאחר מכן להתחיל בהחזרים הכספיים.

הלוואה לפתיחת עסק

אפשרות נוספת לקבלת כספים היא הלוואה לפתיחת עסק מחברות פיננסיות כמו חברות ביטוח על סמך כספים פרטיים הקיימים בקופות השונות .חברות הביטוח מאפשרות ללקוח לקבל הלוואה מהירה לעסק במבנה המשאיר את הכספים בקופות כך שימשיכו לצבור רווחים והלקוח מקבל הלוואה כספית כשהקרן היא הבטוחה. ברוב המקרים האישור הוא על כ % 80 – % 70 מערך כלל הכספים בקופה. גם כאן מדובר בהליך מהיר מרגע העברת המסמכים הרלוונטיים.

חברת Funds4u מתמחה בביצוע הלוואה מהירה לעסק, נשמח להעניק גם לך שירות ייחודי ולצרף אותך לחוג הלקוחות שלנו.

Call Now Button