הלוואות בערבות המדינה

כאשר מדברים על הלוואות בערבות המדינה, מדברים על הלוואות לעסקים שזקוקים לנשום קצת, לצאת מהמצב בו האשראי שלהם לא מספיק לזרימת העסק. כאמור, כאשר יש תזרים נכון, אשפר בקלות לנהל את העסק בצורה הנכונה ביותר וללא דאגות וכאן, נכנסות הלוואות בערבות המדינה לתמונה. זה לא חדש, כל עסק בתחילת דרכו חווה קשיים, לעיתים גם אין לו את תזרים המזומנים הנדרש בכדי לאפשר התנהלות תקינה ונכונה. נשמע לכם מוכר? אם כן, באמצעות ההלוואות שהמדינה נותנת, אפשר בהחלט לקיים עסק ואף להגשים את החלום הישן והקטן שלכם. רוצים לשמוע עוד? קראו את המאמר הבא והצטרפו להמוני אנשים שכבר עשו את זה הכי נכון שיש.

למה צריך הלוואה בערבות המדינה?

זה לא באמת משנה אם מדברים על עסק קטן או גדול, בכדי שלא להרגיש חנוקים, חשוב ביותר שלא לפסוח על מה שנקרא ערבויות. ערבויות שהם למעשה תזרים לכל דבר, יכול לסייע לכל בעל עסק לא להרגיש חנוק מדי באמצעות הלוואות בערבות המדינה. במצב בו הבנקים לא מאשרים הלוואה ולעסק אין שום הוכחה חיובית לגבי פעילותו, המדינה נכנסת לתמונה ומסייעת מכל הלב להשיג בדיוק את התקציב המבוקש. כאמור, הגופים האחרים מעניקים הלוואות בריביות שלא תמיד משתלמות וגם כאן, ההלוואה בערבות המדינה גוברת על כל השאר נוכח יתרונותיה הרבים.

מאיפה כדאי לקחת הלוואה מבנק או מהמדינה?

בכדי לקחת הלוואה נוחה, אחת כזו שתשמש לכם גם תזרים מזומנים, ראוי לקחת גם בתנאים טובים של החזר. הלוואות בערבות המדינה מעניקות את כל האפשרויות ובעיקר אלו שנוח להחזיר מבלי להיחלץ. כמו כן, יש לא מעט עסקים שאינם רוצים לפגוע באובליגו שלו ולכן, המדינה זה הדבר הטוב ביותר בכדי לעשות את זה קל, יעיל ונכון. בסיכום דבר, הלוואה בערבות המדינה תינתן אחת לשנה ומצריכה בדיקות בבית העסק, כמו כן, היא תתאפשר לעסקים שהמחזור השנתי שלהם הוא עד מיליון שקל.

צריכים הלוואה בערבות המדינה? בקרו באתר הבית שלנו ואנו נשמח לסייע לכם בכל המידע הנדרש לדרישת ההלוואה.

ההלוואה שמוצעת בערבות המדינה, מצריכה בדיקות של בית העסק. הלוואה זו, ניתנת פעם אחת, בתקופה מסוימת. הלוואה זו, מיועדת למחזור שנתי של עסקים עד 100,000,000ש”ח. הבנקים שמלווים הלוואות בערבות המדינה, הם בנק הפועלים, בנק מזרחי טפחות ובנק מרכנתיל.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

מה כדאי לדעת לפני שתבקשו הלוואות בערבות המדינה?

הריבית שהבנקים דורשים עבור הלוואה, הינה פריים+2%. המדינה נותנת ערבות של עד 70% מגובה ההלוואה, כך שהם עשויים אף לדרוש ערבויות נוספות  כגון, ביטחונות בגובה של 30% מההלוואה וכן, ערבות אישית של בעלי ההלוואה על כל סכום ההלוואה. חשוב לדעת, כי בנקים שמעניקים הלוואות בערבות המדינה, עליהם בראש ובראשונה, להסדיר את חובותיהם לרשויות המס וכן, למלא שאלון של אחד מהגופים המתאמים, אשר יבצע בדיקה כלכלית של בעל העסק שמעוניין בהלוואה ולאחר מכן, הגוף המתאם, ידון בבקשה בוועדת האשראי.

הלוואה  בערבות המדינה, מותנית במחזור השנתי האחרון של כל בית עסק, א קטן או אם  בינוני. מי שמפעיל את המנגנונים השונים של הלוואות שהן בערבות המדינה, הינו משרד התמ”ת. העיקרון בהלוואה זו, הוא מתן הלוואות לצרכי הון חוזר, הקמת עסקים חדשים וכן, הרחבת עסקים קיימים. הלוואות אלה, אשר ניתנות בערבותה של המדינה, הן בהחזר של עד ל-5 שנים.

בשורה טובה לעסקים  – מחזור הלוואות קודמות

גם עסקים קטנים, אשר נטלו הלוואות קודמות בתנאים שלא היו  משתלמים במיוחד, יוכלו למחזר אותן כעת, כאשר ייטלו הלוואות בערבות המדינה , אשר תחסוך מהם סכומים גדולים, כך שזו בהחלט בשורה נהדרת גם לעסקים השונים וגם לשיפור הכלכלה במשק. ניתן לקבל את ההלוואה המוענקת בערבותה של המדינה, תוך 25 יום מהגשת הבקשה להלוואה. ניתן למצוא שני מסלולים משתלמים לעסקים בהקמה, תוך מתן ערבות של 85% ולעסקים וותיקים, ערבות בגובה של 75% ובגובה של עד 8 מיליון שקלים.

ניתן למצוא חברות פרטית המציעות ייעוץ והלוואה בכל ההליך של קבלת הלוואה בערבותה של המדינה, אך ישנם בעלי עסקים, אשר עשויים לנהל את הבקשה בעצמם ולחסוך כסף.

 

Call Now Button