הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים

הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים – הפתרון המושלם

הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטניםהלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים מיועדות לסלילת הדרך לעסקים קטנים בתחילת דרכם המקצועית. קיימת חשיבות רבה לאופן פתיחתו של כל עסק, שיתבצע בצורה מושלמת ולא טלאים טלאים.

מהלך פתיחת העסק מצריך חשיבה רבה, תכנון מוקפד והלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים שיהפכו את החזון לבר ביצוע.

הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים – מה המטרה?

מטרתה של המדינה בגיבוש תכנית הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים שנקבעה לפני כמה שנים הייתה בגיבוש תכנית אסטרטגית שתיצור את הבסיס הרחב והיציב להקמת העסק.

סך הכספים שיכול לקבל עסק קטן הוא עד 500,000 ₪ , זאת לאחר הצגת התכנית העסקית וכל מידע רלוונטי נוסף לנציגי הבנק. ועדת האשראי בודקת את כל הנתונים הרבים הן על בעל העסק והתנהלותו הפיננסית בעבר והן על הדרך שבה הוא מתכוון ליישם בניהול העסק, תחום העיסוק, צפי ההכנסות וההוצאות וכו’

הלוואה לפתיחת עסק

אדם שאין לו הון עצמי, לא יכול לפתוח עסק וזה עוצר את ההתפתחות האישית והמקצועית שלו. הוא יכול להיות שכיר בתחום הייחודי שלו אך לא להיות מרוצה כי השאיפה שלו היא לפתוח עסק שיפעל על פי קווי הפעילות הנכונים לעניות דעתו.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

רק בזכות הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים הוא יהיה מסוגל לממש את רצונו, לקבל כספים שיאפשרו לו לשכור מקום, לרכוש את הציוד הנדרש על פי סוג העסק, לגייס עובדים ולהתחיל לעבוד כעסק עצמאי, עוסק מורשה או חברה בע”מ.

אם הועדה מחליטה שהמסגרת הכללית של התכנית נראית תקינה, יקבל הלקוח את ההלוואה לפתיחת עסק שביקש. אם הוועדה לא מאמינה בעסק על פי מה שהוצג בפניה, או שמדובר בתחום בעל מסוכנות כיוון שמצבו במשק הישראלי אינו יציב, או אם היו בעבר בעיות בעסקים אחרים של אדם זה, תשקול זאת הוועדה בכובד ראש וקיימת סבירות שיאשרו לעסק זה רק חלק מהבקשה הכספית של ההלוואה לפתיחת עסק או ידחו אותה לחלוטין. נורות אדומות כמו חשבונות מוגבלים או פשיטת רגל מהווים גורם אקוטי בכל החלטה.

הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים וגדוליםהלוואה בערבות מדינה

הלוואה בערבות מדינה מבוצעת בפועל על ידי הבנקים הגדולים במשק שזכו במכרז של האוצר לביצוע מהלך זה. אם אושרה ההלוואה בערבות מדינה לעסקים קטנים, היא תועבר לעסק בריביות נמוכות בהרבה מהריביות הנהוגות במשק, בעמלות נמוכות ובפריסת תשלומים ארוכה של עד חמש שנים. המדינה מכירה בעובדה כי חודשי ההקמה הם החודשים הקשים ביותר בהתנהלותו של העסק הקטן ולאור זאת מעניקה דחיית תשלומים זמנית. בששת החודשים הראשונים שלאחר קבלת ההלוואה בערבות מדינה, לעסקים קטנים לא משלם העסק את החיובים החודשיים, תחילת ההחזר היא לאחר פרק זמן זה למשך ארבע שנים וחצי.

במהלך הבדיקה החשבונאית והכללית, קובעת הוועדה מה יהיו הבטוחות והערבויות שיעביר העסק לבנק נגד הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים שיקבל. גובה הבטוחות והרכבן משתנה בין הלוואה לעסקים אחת לאחרת בהתאם לשיקולים המקצועיים של הועדה. קיימים מקרים שבהם מתקבלת החלטה שחלק מהסכום הכספי שאושר לא יועבר בפועל לעסק אלא יישאר בבנק כבטחונות. הכספים הללו יושקעו במהלך תקופת ההחזר בניירות ערך כדי לשמור על ערכם.

הלוואות לעסקים

השאיפה של פתיחת עסק מתממשת בזכות ההלוואה לפתיחת עסק ומאפשרת לעוסק לפתוח תיקים ברשויות ולהתחיל להפעילו.

אם מדובר לדוגמה באדם שהחליט לעסוק בתחום יבוא החלפים למכוניות, עם קבלת הלוואה בערבות מדינה לעסקים קטנים הוא יכול כעת לבצע את הפעולות הבאות:

  • לשכור משרד ומחסן.
  • לרכוש ציוד משרדי כמו מחשבים, שולחנות, כסאות וציוד למחסן כמו ארונות מדפים וקופה רושמת.
  • לרכוש את התוכנות הייעודיות לתחום המסחר והיבוא.
  • לגייס עובדים מקצועיים בעלי ידע בתחום ספציפי זה.
  • הלוואה בערבות מדינה לעסקים קטניםלקשור הסכמים עם ספקי שירות בארץ לגבי הפעלת האינטרנט, כרטיסי האשראי, חברת החשמל, תאגיד המים, בנקים וכו’.
  • לחתום על הסכמי שיתופי פעולה עסקיים עם יצרנים ומשווקים בין לאומיים שמהם ירכוש חלפים במחירים מופחתים וישלח אותם לישראל.
  • תחילת עבודה עם עמילי מכס בעלי ידע וניסיון רב שיבדקו את המוצרים הנרכשים על פי סיווגם וייעצו לבעל העסק מהי הדרך הנכונה לביצוע היבוא, באוויר או בים. בדיקה מקיפה של כל העלויות הנלוות לכל מוצר, כולל בדיקה אם יהיה צורך באישור של מכון התקנים כדי לבדוק כדאיות כלכלית. אישור של מכון התקנים עלול ליצור עיכובים בהעברת הסחורה מהנמל למחסן ולגרור תשלומים שלא תוכננו מראש.
  • יועץ כספי שיבדוק את ההתנהלות הפיננסית היום יומית לעומקה, ההכנסות מול ההוצאות ויתריע על כל פעולה שאינה מבוצעת כראוי כדי להתייעל ולבצע את השינויים המתבקשים. המטרה היא ליצור עבודה שוטפת ונכונה שתאפשר לעסק לעמוד בכל ההתחייבויות הכספיות לעובדים, לספקים ולבנקים כולל החזר ההלוואה בערבות מדינה לעסקים קטנים.

התנהלות מחושבת תוך מתן תשומת לב וחשיבה לכל פרט בדרך העבודה תסלול עבודה יעילה ואפקטיבית שתיצור הכנסות ורווחים נאים לבעל העסק.

חברת Funds4u מלווה עסקים רבים בצעדיהם הראשונים ותשמח להציע גם לך הלוואה לפתיחת עסק, בתנאי אשראי טובים תאפשר לך ליהנות מהעסק שבנית.

Call Now Button