הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים – הפתרון המושלם לבעלי עסקים

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקיםחברות מימון העוסקות במתן הלוואות חוץ בנקאיות הן חברות פיננסיות שעיקר פעילותן העסקית היא מתן הלוואות לעסקים בתחילת דרכם, במהלך הפעילות השוטפת שלהם ומינוף ההתנהלות הכלכלית בדרכים שונות.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

בעלי עסקים המקבלים הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים יוצרים ערוץ פיננסי חדש המאפשר להם לפתוח בקלות עסק חדש או לבצע שיפורים או שינויים בעסק קיים.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים ניתנות ללא קשר למצב הכספי בחשבן הבנק של העסק. חברת המימון מעניקה הלוואה שתשמש את הפעילות העסקית, במקביל, ממשיך איש העסקים לפעול בחשבון הבנק של העסק על פי מסגרת האשראי שאושרה לו ולנצל אותה במלואה או לנצל חלק ממנה בלבד. ההלוואות המוזרמות לחשבון הבנק כהלוואות לעסקים מאפשרות לעסק מרחב פעולה בתחומי תכנון ועשייה חדשים, לפתור בעיות אקוטיות שנוצרו כמו בעיות תזרים זמניות עקב אי קבלת כספים מגורמים שונים. בעיית התזרים היא לב ליבו של העסק וכל תקלה קטנה כגדולה עלולה להרוס עסקים כי הם לא יוכלו להמשיך לפעול ללא חמצן זה.

חשוב לפנות לחברת מימון הגונה שקיבלתם עליה המלצות טובות ממכרים. חברה הקשובה ללקוחותיה ומעניקה הלוואות חוץ בנקאיות ושירות אישי ומקצועי, בתנאים הוגנים היוצרים עבור הלקוחות אפשרויות חדשות לצמיחה עסקית.

הלוואות לעסקים קטנים

הצורך בכספים הוא צורך משתנה. עסקים מסוימים זקוקים לסכומים גדולים וחד פעמיים כדי ליצור תפנית או תוספת לפעילות העסקית, בתחומי עשייה חדשים. עסקים אחרים זקוקים לעתים תכופות להלוואות לעסקים קטנים כדי לממן פעילויות רוטיניות כמו יבוא, רכישת נכס, רכישת רכבים או מכונות תעשייתיות, ביצוע תשלומים לספקים או לרשויות המס שאינם סובלים דיחוי ועוד.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

בכל אחד מהמקרים הללו, קיימת אפשרות לקבלת הלוואות לעסקים מגורמים חוץ בנקאיים שונים. רוב החברות בודקות באופן מעמיק את הדרישות לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים. אם מדובר בלקוח חדש שלא מוכר לחברה, נציגי החברה יבדקו באופן מעמיק את הדוחות הכספיים שלו, אם מדובר בעסק פעיל המרוויח באופן סיסטמתי או קיימות בו תנודות, לעתים מרוויח ולעתים מפסיד. אם הסיבות לכך הן סיבות עונתיות, נתון התנודות לא יהווה מכשול לקבל ההלוואה לעסקים קטנים. אך אם תוסק מסקנה שיש בעיה בניהול השוטף של העסק, עקב רוטציה של עובדים, חוסר עקביות או כל בעיה פנימית אחרת, תחליט חברת המימון לאשר הלוואה לעסקים בסכום קטן יותר או תדחה לחלוטין את הבקשה כדי לא ליצור עבורה מסוכנות לא נחוצה.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים קטניםהלוואה בערבות מדינה

שיטה פיננסית זו מאפשרת לעסקים לקבל הלוואה בערבות מדינה שמטרתה לעודד את פתיחתם של עסקים חדשים ולסייע בתנופת פיתוח של עסקים קיימים. ההלוואה ניתנת בפועל על ידי קרנות הון שונות שהוקמו למטרה זו.

הלוואה בערבות מדינה היא הלוואה ייחודית המתקבלת בתנאי מימון אטרקטיביים במיוחד. הריביות והעמלות הן בשיעורים נמוכים יותר מהריביות והעמלות הנהוגות במשק, תקופת ההחזר היא עד חמש שנים. כדי לקדם את העסקים, קיים בה מסלול החזר ייעודי המאפשר לעסק שלא לשלם כספים כלל בחצי השנה הראשונה, וכך כל הכספים נשארים בעסק ומנותבים לפעילויות הנחוצות. רק לאחר חצי שנה, מתחיל העסק לשלם את התשלומים על פי לוח הסילוקין שנקבע מראש. התשלומים החודשיים כוללים את הקרן ואת הריבית, ונמשכים לאורך ארבע וחצי שנים.

הלוואה בערבות מדינה אפשר לקבל פעם נוספת לאחר כמה שנים, על פי הצורך של כל עסק.
במקרה כזה נעשות פעולות להחזר כספי של ההלוואה הראשונה מתוך כספי ההלוואה הנוכחית לרווחת העסק.

הלוואות לעסקים

כל בעל עסק מכיר את העסק שלו על כל רבדיו, הוא זה שאחראי על כל ההתנהלות התפעולית והכספית בו והוא זה שיכול לגרום לנסיקה של העסק או חלילה לקריסתו. האחריות העצומה על כתפיו כוללת ראייה למרחוק ותכנון כל צעד ושעל. אם העסק זקוק להלוואות לעסקים, עליו לפעול בנושא זה מבעוד מועד, לדבר עם הגורמים הרלוונטיים לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים כדי שהכספים יוזרמו במועד הנחוץ, לחשבון הבנק של החברה. חוסר קבלת החלטה או קבלת החלטה במועד מאוחר מדי, עלולה לגרום לקשיים ואף לקריסה של העסק.

הלוואה חוץ בנקאית לעסקיםברוב המקרים הפעילות השוטפת אינה משתנה באופן חד ולכן אפשר להיערך לכך מראש. בכל מקרה חשוב תמיד שמסגרת האשראי לא תנוצל במלואה ושיהיו רזרבות כספיות למקרים חריגים שבהם העסק לא יפעל ולא יהיו הכנסות כמו בזמן מחלה, בחגים, במקרה של מלחמה וכו’, ההוצאות השוטפות אינן נעצרות ובעל העסק חייב לעמוד בהתחייבויות שלו לספקים, לרשויות המס, לבנקים ולגורמי מימון חוץ בנקאיים שהעבירו לו הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים.

בעל עסק הרואה את האופק ופועל בנחרצות תוך הפעלת שיקול דעת ואחריות, יצליח ברוב המקרים לנהל עסק משגשג הנעזר, אם קיים צורך בהלוואות לעסקים קטנים כדי לקדם מהלכים עסקיים חדשניים ופורצי דרך שיישאו רווחים נאים.

מוזמנים לשוחח אתנו, לקבלת ייעוץ והכוונה להלוואה התואמת את מטרותיכם.

Call Now Button