הלוואות לחברות

הלוואות לחברות – לפריצת דרך עסקית

הלוואות לחברותהלוואות לחברות, זו אופציה נדרשת אצל חברות רבות בהתאם להתנהלותם העסקית והפיננסית. הזרמתה של הלוואות לחברות לחשבון הבנק של העסק היא כמו הזרמת דם ומאפשרת לבצע מהלכים חדשים בתחום השיווק, היבוא, קווי הייצור וכל תחום אחר על פי אופי הפעילות של כל חברה. או לחילופין, לעתים יש צורך בכספים חיצוניים עבור הון חוזר או לתשלום חובות שהצטברו.

הלוואות לחברות

כל פעילות עסקית מצריכה שינויים והתייעלות, בהתאם למה שקורה במשק ואצל המתחרים. חברה שתשקוט על שמריה ולא תבצע התאמות, תפחית בהדרגה את מחזור המכירות שלה ותאבד לקוחות בכל חודש.

ניקח לדוגמה חברה הנדסית שפיתחה במשך שנים מוצר ייחודי בתחום הסייבר. בתום הליך הפיתוח היא רשמה את פרטי המוצר ברשם הפטנטים בארץ, בארה”ב ובמדינות נוספות בעולם. המטרה שלה היא לשווק במהירות את המוצר ברחבי העולם לפני שיקומו מתחרים שייצרו מוצר דומה.

החברה פיתחה במקביל תכנית שיווקית לגבי פיתוח קשרי מסחר עם נציגי חברות רבות בכל העולם העסקות בסייבר שהמוצר החדש יקל על העבודה השוטפת שלהם. בנוסף לכך, תקים החברה הישראלית ביתנים בכל התערוכות העולמיות העוסקות בתחום זה, כדי להציג את המוצר, להסביר את הייחודיות שלו, היתרונות ודרכי הפעולה.

כל המהלך המסועף הזה לא יוכל להתבצע ללא הלוואות לחברות שיאפשרו את ביצוע הפרויקט על כל רבדיו.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

הלוואות לחברות ולעסקיםהלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים מיועדות לקידום העסקים וליצירת פעילות כלכלית ענפה בארץ ובעולם. בעלי החברה יכולים לפנות לגורמים שונים בבקשה לקבלת הלוואה לחברות. הפניה כוללת מסמכים רבים על החזון העסקי של העסק ופירוט הפעילות העסקית המתוכננת בקפידה לשנים הקרובות. בנוסף לכך, יימסרו מסמכים מהבנק המעידים על אופייה הפיננסי והיציב של החברה, על עמידה בכל המחויבויות הכספיות והיותה חברה רווחית על פי מאזני החברה בשנים האחרונות.

התמונה המצטיירת יוצרת רושם עז וסביר להניח שההלוואה לחברות תאושר על ידי הבנקים או החברות החוץ בנקאיות וכך תוכל החברה לבצע את התכנית הלכה למעשה.

הלוואה בערבות מדינה

לחברות בעלי תכניות ארוכות טווח וחובקות עולם, מומלץ לפנות לאחת מקרנות הסיוע הפועלות דרך הבנקים הגדולים במשק כדי לקבל הלוואה בערבות מדינה. מדובר בהלוואה ייחודית שחלקה הוא בערבות מדינה ומטרתה לעודד צמיחה במשק. ועדות האשראי של כל בנק בודקות כל בקשה לקבלת כספים בקפדנות רבה ומכל היבטיה. רק אחרי שהועדה משתכנעת שמדובר בעסק בעל עתיד כלכלי מבטיח, היא תסכים לאשר את ההלוואה בערבות מדינה. ההלוואה ניתנת בריבית נמוכה מאד, עמלות מזעריות ובתנאי החזר נוחים במיוחד למש שנים. בחצי השנה הראשונה, לא גובים הבנקים את התשלומים החודשיים כדי לאפשר לחברה לבצע את מהלכי ההתארגנות הנחוצים לה ללא עומס כספי.

הלוואה לעסק חדש

אדם הפותח לראשונה עסק בחייו, פונה בדרך כלל לבנק בו מתנהלים חשבונו הפרטי וחשבונו העסקי החדש ומבקש הלוואה לעסק חדש. על פי אופי הפעילות המתוכננת, יחליט הבנק אם להעניק לו הלוואה ובאילו תנאים מסחריים.

אופציה נוספת היא לפנות לחברות החוץ בנקאיות המאפשרות קבלת הלוואה לעסק חדש. לאחר בדיקה קצרה, תאשר ברוב המקרים החברה הפיננסית את מתן ההלוואה לעסקים בתנאי האשראי הנהוגים אצלם. במקביל, ימשיך הלקוח לנהל חשבון עסקי בבנק ומסגרת האשראי שלו לא תיפגע עקב קבלת ההלוואה כיוון שמדובר בשני מישורים שונים שאין קשר ביניהם.

הלוואות לחברות ולעסקים גדוליםהלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי

הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי היא הבסיס להקמת העסק. ללא ההלוואה לא ימומש החלום. כל החברות הפיננסיות במשק מעודדות את פיתוחם של עסקים חדשים שהם ה DNA של הכלכלה הישראלית וברור להם שכל אחד מהעסקים הללו עומד בפני אתגרים לא פשוטים ולכן חייב לקבל הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי כדי לקדם את התהליך.

חברת Funds4u משווקת כמה נתיבי הלוואות לחברות, אחת מהן לבטח תתאים לכם. נשמח לייעץ וללוות אתכם בתהליך המהיר.

Call Now Button