הלוואות לעסקים בינוניים

הלוואות לעסקים בינוניים – ההזדמנות לצמיחה

הלוואות לעסקים בינונייםעסקים בינוניים זקוקים לקפיצה כדי להגיע להתקרב לזירה של העסקים הגדולים. זו הסיבה שעסקים בינוניים רבים חשים שקיים צורך להרחיב את הפעילות העסקית כדי לצעוד עם הקדמה.

הלוואות לעסקים בינוניים נבנו בהתאמה מיוחדת לאופן ההתנהלות של עסקים בסדרי גודל אלו. הם מאפשרים לפתח נישות חדשות הנושקות לתחום העיסוק הנוכחי של העסק הבינוני כמו לדוגמה אם העסק פעיל בתחום ההופעות של אמנים ישראלים ברחבי הארץ, הוא יורחב גם להפקת הופעות של אמנים אורחים מחו”ל. כל מופע כזה דורש תיאומים לוגיסטיים מורכבים וחתימה על הסכמים רבים עם גורמים בארץ ובעולם. העלויות בנישה זו הן גבוהות במיוחד ולא תהיה אפשרות לפתח נושא זה ללא גב כלכלי שתיצור ההלוואה לעסקים בינוניים.

הלוואות לעסקים לטובת צמיחה והתפתחות

עסקים הרוצים להתפתח פונים בדרך כלל לבנקים המסחריים שעמם הם עובדים באופן קבוע בבקשה לקבלת הלוואה לעסקים. הם יקבלו מהם תנאים התואמים את ההתנהלות שלהם.

אך אם הם יפנו לבנק אחר קיימת סבירות גבוהה שיקבלו תנאים הרבה יותר טובים להלוואות לעסקים בינוניים, אם יעבירו לבנק חדש זה את כל ההתנהלות העסקית שלהם. התנאים המפתים יחסכו לחברה סכומי כסף גבוהים מאד בכל חודש ולכן מדובר בצעד מבורך.

הלוואה בערבות מדינה – אפשרות מנצחת!

ההלוואה בעלת ההטבות המשמעותיות ביותר היא הלוואה בערבות מדינה. באופציה זו אפשר לקבל הלוואה שהיקפה עד 500,000 ₪ אם המחזור השנתי של החברה הוא עד 6.25 מיליון ₪. ואם המחזור השנתי גבוה יותר, אפשר לקבל הלוואה בסכומים גדולים הרבה יותר.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

הבנק דורש בטוחות וערבויות כדי להבטיח את ביצוע ההחזרים הכספיים. מדובר בשעבוד של רכב, מכונה או נכס. בנוסף לכך חלק מכספי ההלוואה בערבות המדינה לא יועברו לעסק אלא יושארו כחלק מהבטוחות. לאחר שיחזיר העסק חלק ניכר מהתשלומים, יאות הבנק להעביר לחשבון הבנק של העסק חלק נוסף מתוך סכום הבטוחות שהושאר בעת קבלת ההלוואה בערבות המדינה.

הלוואות לעסקים בינוניים וגדוליםהלוואה לעסק קטן בתנאים מצויינים.

אפשר לקבל הלוואה לעסק קטן גם מחברות מימון חוץ בנקאיות המתמקצעות בביצוע הלוואות לעסק קטן על פי הצורך של כל אחד ואחד מהעסקים. היתרון הגדול הוא שאין קשר בין ההלוואה מגורם זה לבין מה שקורה בחשבון העו”ש הרגיל של החברה. ההלוואה משמשת לפיתוח העסק ובחשבון העו”ש לא חל שינוי במסגרת האשראי. המסגרת קיימת בהיקף שאושר לעסק ואפשר להשתמש בה כולה או בחלקה על פי הצורך.

הלוואה לעסקים בינוניים אפשר לקבל גם ממוסדות פיננסיים אחרים כמו חברות ביטוח אם קיים שם חיסכון כספי נכבד. החברות הללו מאפשרות ללקוחות לקבל הלוואה לעסקים בינוניים על סמך הכספים שהצטברו בהם תוך תשלום ריבית חודשית בעלות זניחה. הסכום הגדול נשאר למעשה בחשבון וכל הקרן ממשיכה ליהנות מיתרונותיה של תכנית החיסכון ולצבור ריביות. בתום תקופת החיסכון יקוזז סכום ההלוואה מכלל הכספים שנזקפו לזכות הלקוח בחיסכון זה. הרווח שיצטבר בפרק זמן זה גבוה בהרבה מעלות הריביות כולן בכל חודשי התשלום.

הנציגים המקצועיים שלנו לתחום העסקים, ישמחו לשוחח אתכם ולהציע לכם את ההלוואות לעסקים בינוניים המתאימה לכם ביותר עבור קידום העסק שלכם.

 

Call Now Button