הלוואות לעסקים בקשיים

הלוואות לעסקים בקשיים – כדי לשפר את מצב העסק

הלוואות לעסקים בקשייםעקב המצב הקשה של חלק מהעסקים במשק, הם מבקשים הלוואות לעסקים בקשיים כדי לפתור חלק מהבעיות שנוצרו בו, להבריא את העסק ולעשות כל שניתן כדי שלא יהיה צורך לסגור אותו.

הלוואות לעסקים בקשיים – מה מומלץ?

לאור הקשיים וחוסר הבהירות הכלכלית, לא כל הגורמים במשק יאשרו לעסקים הללו הלוואות לעסקים בקשיים. כל אחד מהגופים הפיננסיים יבדוק את מצבה של החברה מכל ההיבטים ולאחר הבנת כל הסיכונים יאשר או לא יאשר הלוואה זו.

כל מקרה הוא ספציפי ודין מקרה אחד אינו כדין מקרה אחר ולכן קשה לצפות מראש איזה גוף יאשר הלוואה לעסקים בקשיים ואיזה מהם לא יאשר אותה.

הלוואה בערבות מדינה

קרנות הסיוע הממשלתיות מאפשרות לעסקים לקבל הלוואה בערבות מדינה. איש העסקים יידרש להסביר לנציגי הבנק את מהות העסק, אופן הפעלתו ביום-יום ופרטים על ייחודו של העסק (אם קיים) מול המתחרים. כמו כן, יעביר איש העסקים תכנית עסקית מפורטת והעתקי תשלומיו השוטפים לרשויות. כלכלני הבנק יבחנו את כל הנתונים ויסיקו מסקנות לגבי התנהלות העסק ולגבי השיפור בחוסנו הפיננסי אם יקבל את ההלוואה בערבות מדינה.

אם המסקנה היא שמדובר בעסק בריא ואפשר בעזרת הלוואה בערבות מדינה לשפר את מצבו כך שיתגבר על הקשיים הנוכחיים, תאושר לו הלוואה בערבות מדינה וכך הוא יתגבר על המכשולים. אם נראה לכלכלנים כי המצב אבוד וההלוואה לעסקים לא תיצור שינוי, לא תאושר ההלוואה.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

הלקוח מעביר בטוחות על פי דרישת הבנק ומקבל הלוואה בערבות מדינה בתנאים מצוינים של עמלות מינימליות, ריביות בשיעור נמוך ופריסת תשלומים מקסימלית של חמש שנים כך שיהיה קל יותר להחזיר את התשלומים שנקבעו. המעוניינים יוכלו גם ליהנות מדחיית ששת התשלומים הראשונים כדי ליצור תקופת התארגנות בעסק בזכות ההלוואה לעסקים.

הלוואה לפתיחת עסק

אפשר לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש בסניפי הבנקים השונים. פניה לבנק שאתו עובד הלקוח ביום יום תאפשר לו בדרך כלל לקבל הלוואה לפתיחת עסק בתנאים טובים כלקוח קבוע של הסניף. זאת כמובן רק אם מדובר בלקוח שמנהל את עסקיו הקודמים או את חשבונו הפרטי כיאות בדרך כלל ואם נציגי הבנק חושבים שמדובר בבעיה רגעית ואפשר לפתור את הקשיים הקיימים.

לקוח שיפנה לסניף בנק אחר לצורך קבלת הלוואה לפתיחת עסק חדש יקבל במקרים רבים תנאים הרבה יותר טובים כדי למשוך את פעילות הכוללת לסניף החדש. החיסכון יכול להגיע לאלפי שקלים בשנה, או יקבל סירוב לאור מצבו הנוכחי.

הלוואות לעסק בקשייםהלוואות לעסקים

גופים פיננסיים חוץ בנקאיים מאשרים גם הם הלוואות לעסקים לכל מטרה, פיתוח העסק, הזרמת כספים לנוכח קשיים כספיים או לפתיחת עסק חדש.

החברות החוץ בנקאיות אינן מקבלות את מלוא המידע על עברו הכלכלי של מבקש ההלוואה ולכן הן בודקות את הסיכונים רק על פי מה שקורה בהווה. על פי רמת הסיכון יאשרו הלוואות לעסקים בקשיים תוך בקשת בטוחות גבוהות יותר ותוך גבית ריבית גבוהה יותר כדי להגן על החברה אם הכסף לא יוחזר.

חברת Funds4u פיתחה מסלולים ייעודיים להלוואות לעסקים בקשיים, נשמח לספר לכם על המסלולים האלה.

Call Now Button