הלוואות לעסקים בריבית נמוכה

הלוואות לעסקים בריבית נמוכה – לכל מטרה

הלוואות לעסקים בריבית נמוכההלוואות לעסקים בריבית נמוכה מאפשרות לעסקים לקדם פעולות שונות כמו פתיחת עסק, פיתוח עסק קיים או לכל מטרה אחרת.

כשהריביות והעמלות גבוהות, קשה לעסקים הרבה יותר להחזיר את כספי ההלוואות לעסקים. לכן, המטרה היא לקבל הלוואות לעסקים בריבית נמוכה שיקלו על העסק.

הלוואה בערבות מדינה

הלוואה בערבות מדינה לעסקים קטנים היא האופציה המושלמת והמתאימה ביותר לקבלת הלוואות לעסקים בריבית נמוכה. תכנית ממשלתית זו נבנתה במיוחד כדי להקל על אנשי העסקים במלחמתם היום יומית עם הגורמים השונים כך שיהיה עסק רווחי ולא הפסדי. בוני התכנית הייחודית הבינו שללא קבלת תמיכה כספית ממשלתית בתנאים טובים, יהיה קשה מאד לנהל עסקים במציאות הישראלית. ההלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים ניתנות בריביות נמוכות מאד בחיובי עמלות בעלויות נמוכות ובפריסת תשלומים של עד חמש שנים. כל הטבה כזו משפרת באופן דרסטי את מצבם הכלכלי של העסקים הקטנים ומאפשרת להם לצוף מעל פני המים.

יתרון נוסף של הלוואה בערבות מדינה הוא שמרגע קבלת הכספים, קיימת הטבה של ששה חודשים שבהם לא מעבירים תשלומים בגין החזרי ההלוואה, זו תקופת גרייס המוענקת ללווים ומאפשרת להם כמה חודשים לא לחוצים כלכליים כדי שיוכלו לבצע את התכניות שלהם בראש שקט, פתיחת עסק חדש, קידום עסק קיים או עיסוק בכל מטרה אחרת שעבורה התקבלה הלוואה בערבות מדינה.

הלוואה לפתיחת עסק חדש – איפה אפשר להשיג?3

לקוח המעוניין בפתיחת עסק חדש יכול לפנות לגוף פיננסי חוץ בנקאי ולהגיש בקשה לקבלת הלוואה. על פי התכנית העסקית של הלקוח ורמת המסוכנות של העסק החדש, יחליט הגוף הפיננסי אם לאשר את ההלוואה במלוא היקפה, או לאשר סכום קטן יותר.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

הליך קבלת ההלוואה לפתיחת עסק חדש בחברות החוץ בנקאיות, הוא הליך מהיר הרבה מאשר בבנקים. כאן קיים יחס אישי והבנה פרטנית לצרכיו של כל אחד מאנשי העסקים. אם ההלוואה אושרה יקבל הלקוח מידע מפורט על גובה הריבית, מחירי העמלות ופריסת התשלומים.

לאחר הבחירה במסלול המועדף עליו, יחתום איש העסקים על הלוואה לפתיחת עסק חדש והכסף יוזרם תוך ימים בודדים לחשבון הבנק שלו, וכך יוכל לקדם את התכניות שלו.

הלוואות משתלמות לעסקים בריבית נמוכההלוואות לעסקים

לקוחות רבים פונים לסניפי הבנקים שבהם מתנהל חשבונם הפרטי או חשבון העסק הנוסף שלהם, כדי לפתוח חשבון חדש עבור העסק החדש. אם החשבון הקיים מתנהל באופן אחראי, סביר להניח שגם בחשבון הבנק החדש יקבל הלקוח ריביות ועמלות מופחתות, הן בהתנהלות היום יומית והן בהלוואה לעסקים שיקבל. אם מדובר בענף בעל מסוכנות יחליט הבנק מה יהיה הרכב הבטוחות ומה תהיה תקופת ההחזר המקסימלית כדי לחשוף את הבנק למינימום סיכונים .

אם יפנה הלקוח לבנק אחר, יכול מאד להיות שיקבל בו תנאים טובים יותר בהלוואה לעסקים תוך התניה שיעביר את כל פעילותו העסקית לבנק החדש. כל לקוח ישקול זאת בכובד ראש, לעיתים מדובר בחיסכון של אלפי שקלים בשנה.

צוות היועצים המקצועיים של Funds4u תכנן כמה נתיבי הלוואות ייעודיות לעסקים חדשים בריבית נמוכה, נשמח לספר לכם על כך.

Call Now Button