הלוואות לעסקים גדולים

הלוואות לעסקים גדולים – הזדמנות פז להרחיב את העסק

הלוואות לעסקים גדוליםהלוואות לעסקים גדולים זו הזדמנות פז לבצע מהלכים גדולים בכל עסק. אנשי עסקים שהם יזמים בתחומי עשייה רבים, תמיד חושבים קדימה, מה אפשר לשפר בעסק, לאילו תחומים כדאי להתרחב ובאילו תחומים כדאי לצמצם פעילות כיוון שאינם רווחיים.

הלוואות לעסקים גדולים – למי זה מתאים?

ניקח כדוגמה מפעל יצרני בתחום המזון שבעליו שוקל להוסיף קו ייצור נוסף לייצור חטיפים. העלויות של בניית המכונה הענקית בתוך המפעל הקיים, הן מאד גבוהות כיוון שזו מכונה אוטומטית, הכול נעשה ללא מגע יד אדם, הייצור, האריזה והשינוע.

לאחר בדיקת הנתונים הגיע איש העסקים למסקנה שמדובר בסכום כסף אדיר שהוא לא יוכל לעמוד בו אלא אם יקבל הלוואות לעסקים גדולים שיאפשרו לו לרכוש את המכונה ולהוסיף רווחיות לעסק תוך תשלום החזר ההלוואה בפריסה של כמה שנים.

הלוואה בערבות מדינה – לעסקים גדולים

המדינה מאפשרת לעסקים גדולים לקבל הלוואות בערבות המדינה בסכומי כסף נכבדים. נציגי החברה מגישים בקשה להנהלת הבנק, לקבלת הלוואה. הבקשה כוללת:

  • תכנית עסקית מפורטת הכוללת את עלות קו הייצור החדש על כל היבטיו, יצור המכונה, שינוע לוגיסטי של המכונה למפעל, שינוי במערך החשמל, מחשוב חדשני, כוח אדם מיומן, מערך בקרה, מלגזות משאיות ועוד.
  • אומדן הכנסות ואומדן הוצאות חודשיות של יחידת רווח זו שתנוהל כספית בנפרד כדי לוודא שקו היצור החדש, הוא אכן רווחי.

אם המחזור העסקי השנתי של החברה הוא בין 6.25 מיליון ל – 100 מיליון ₪ , תקרת ההלוואה בערבות מדינה היא 8% מהמחזור.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

אם מדובר בחברה העוסקת ביצוא, היא תוכל לקבל עד 12% מהמחזור העסקי שלה כהלוואה בערבות המדינה כדי לממן את כל עלויות היצוא המורכבות.

הלוואה בערבות מדינה המותאמת במיוחד כהלוואות לעסקים גדולים מוצעת להם בריביות נמוכות במיוחד, בעמלות מופחתות ובפריסה מקסימלית של תשלומים לכמה שנים. חברה הבוחרת במסלול בו קיים גרייס לחצי השנה הראשונה, לא תשלם עבור הלוואות לעסקים דבר ורק לאחר מכן תתחיל לשלם את ההחזרים.

החברה תידרש להגיש בטוחות על פי החלטת הבנק. בנוסף לכך חלק מסכום ההלוואה לא יועבר ללווה אלא יישאר בחשבון ההלוואה כבטוחה נוספת להלוואה.

הלוואות לעסקים גדולים וקטניםהלוואה לעסק קטן

גם עסקים קטנים יכולים לקבל הלוואות בערבות המדינה אך בתנאים פחותים, הם יכולים לקבל גם הלוואות לעסקים מהבנקים המסחריים או מחברות ביטוח על סמך כספים פרטיים המושקעים בהם.

חברות פיננסיות חוץ בנקאיות מעניקות אף הן אפשרות לקבלת הלוואות לעסקים גדולים בתנאי אשראי ייחודיים ומשתלמים . החברות הפרטיות הללו עובדות בקצב מהיר הרבה יותר מהגופים הבנקאיים הגדולים במשק ולכן ממועד הגשת הבקשה להלוואות לעסקים ועד קבלת התשובה, חולף פרק זמן קצר יחסית. אם התנאים המסחריים מתאימים לבעל העסק והוא מעוניין לקדם את התהליך, גם כאן ההליך יהיה מזורז לאור הניסיון והידע הרב שצברה חברה זו.

עסקים גדולים המעוניינים לבצע מהלך עסקי משמעותי, מוזמנים לשוחח אתנו לקבלת הצעה מיוחדת שתאפשר להם להרחיב את העסק תוך פריסת תשלומים נוחה של ההלוואה לעסקים.

Call Now Button