הלוואות לעצמאים

הלוואות לעצמאים – לצמיחה ולהגדלת הפריון

הלוואות לעצמאיםהלוואות לעצמאים הן היסוד לקידום עסקיהם של העצמאים שחלקם מנהלים עסקים קטנים וחלקם מנהלים עסקים בינוניים. רוב העצמאים מעוניינים בהגדלת ההכנסות שלהם ומחפשים דרכים יצירתיות כדי להגיע לכך.

עסקים רבים לא יוכלו להתקדם לאתגר הבא ללא עזרה כלכלית, שימוש בהון העצמי או קבלת הלוואה לעצמאים.

הלוואה לעצמאים – בתנאים משתלמים

קיימות כמה דרכים להשגת הלוואה לעצמאים. הדרך המוכרת ביותר היא פניה לסניף הבנק שעמו עובדים ולהגיש בקשה להלוואות לעסקים. על פי אופי הפעילות העכשווית והאמון שנותן הבנק לעסק, הוא יסכים לתת הלוואה בסכום גבוה, נמוך או לא יאשר את הבקשה כלל. ברוב המקרים הריביות בבנק הן די גבוהות ובעל העסק חייב לבצע תחשיב כלכלי אם יוכל לעמוד בהחזרי התשלומים של ההלוואה לעצמאים כדי שלא יוצר מצב שהעסק לא יהיה מסוגל לשלם את התשלומים השוטפים.

הלוואה לעסק חדש

פתיחת עסק חדש זו מגמה של אנשים רבים, צעירים ומבוגרים. אנשים בעלי רעיונות וכריזמה יסללו לעצמם את הדרך לפסגה ובדרך כלל היא מתחילה בתקופת מבחן כעצמאי ואם ניכרת הצלחה, עוברים בשלב מאוחר יותר לחברה בע”מ. רוב העסקים אינם יכולים להתחיל את הצעד הראשון ללא הלוואה לעסק חדש . בעלי העסקים פונים לחברות חוץ בנקאיות בבקשה לקבלת הלוואות לעסקים.

מתוך הצורך הברור לעזור לעסקים בתחילת דרכם, מאפשרות החברות החוץ בנקאיות לעסק לקבל הלוואה לעסק חדש בכמה מסלולים על פי תקופת ההחזר הכספי וכל בעל עסק בוחר את האופציה הנראית לו ככדאית וכמתאימה ביותר לאופן ההתנהלות הכלכלית שלו.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

הלוואה לעצמאיםהלוואה בערבות מדינה – אלטרנטיבה להלוואות מהבנק

בהלוואה בערבות מדינה אפשר לקבל כספים על פי היקפי הפעילות בכל עסק, והמחזורים הכספיים של השנים הקודמות. ועדת האשראי בודקת את המגמה המסתמנת בכל עסק, אם קיימת עלייה נאה במכירות משנה לשנה או אם יש שינויים דרסטיים כמו ירידה חדה במכירות, תנודות קיצוניות בין החודשים או השנים, או כל תופעה מדאיגה אחרת. עסקים יציבים יקבלו בדרך כלל הלוואה בערבות מדינה, עסקים יציבים פחות יצטרכו להסביר מהי תכנית העבודה שלהם בעתיד כדי ליצור שינויים ותמורות שיובילו לגידול בהכנסותיהם וליציבות כלכלית. אם הועדה תשתכנע כי בעל העסק יעשה כל מאמץ כדי לקדם את העסק, תאושר ההלוואה בתנאים המועדפים תוך העברת בטוחות כדי להגן על הבנק. אך אם קיים חשש שהעסק יקרוס גם אם יקבל הלוואה לעצמאים, יעדיף הבנק לא לאשר את ההלוואה לעסקים.

הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי

אדם המעוניין לפתוח עסק בתחום התמחותו, יכול לפנות לכמה גורמים פיננסיים במשק, כדי לבקש הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי, אחת האפשרויות היא לפנות לחברת ביטוח או חברה כלכלית אחרת שבה יש לעוסק חסכונות פרטיים. אפשר לקבל מהגורמים הללו הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי שערכה כ- 80% – 70% מהערך הכספי של החיסכון. סכום הקרן נותר בחברת הביטוח וממשיך לצבור רווחים ולצמוח. הלקוח מחזיר את הריבית בלבד ובמועד פקיעת החיסכון מקוזז סכום ההלוואה מהערך הכללי של החיסכון. זו הזדמנות מצוינת עבור אדם שלא מעוניין לקחת סיכונים מיותרים בעסק חדש.

הלוואות בתנאים אטרקטיביים לעצמאיםהלוואות לעסקים

מתוך ההיצע של ההלוואות לעסקים מהגורמים הכלכליים השונים הפועלים בישראל, מחליט כל בעל עסק מהי האופציה העדיפה עבורו. הן מבחינת נוחות ומהירות קבלת הכספים, הן מבחינת תנאי ההלוואה לעסקים וגובהם של העלויות הנלוות וטווח ההחזר.

הדבר החשוב ביותר הוא להבין כי כל הלוואה צריכים להחזיר ולכן יש לבצע בדיקה מעמיקה של המצב הפיננסי ושל התכנית העסקית לתקופה הקרובה, כדי לוודא שהלוואה לעסקים היא הצעד הנכון כלכלית לעסק.

חברת Funds4u העבירה בתקופה האחרונה הרבה מאד הלוואות לעצמאים שחיפשו דרכים לקידום עסקיהם. הנציגים שלנו ישמחו לאפשר גם לכם ליהנות מהאפשרויות הרבות של הלוואות לעצמאים.

Call Now Button