הלוואות פרטיות לעסקים

הלוואות פרטיות לעסקים – גם למקבלי תשובה שלילית מהבנקים !

הלוואות פרטיות לעסקיםהלוואות פרטיות לעסקים מוצעות על ידי חברות פיננסיות חוץ בנקאיות העוסקות במתן הלוואות לבעלי עסקים בהיקפים כספיים שונים. הלוואות פרטיות לעסקים מתאימות גם לעסקים שקיבלו הודעת סירוב מהבנקים, כיוון שבקשתם להלוואה לעסקים לא אושרה. החברות החוץ בנקאיות העוסקות בפיננסים מעניקות גם הן הלוואות לעסקים השונים. שיטת העבודה שלהן שונה מעט מהשיטה שבה עובדים הבנקאים מכיוון שהם לא מקושרים למערכת הממוחשבת של כלל הבנקים בישראל ולכן הם לא רואים את מלוא המידע הקיים על הלקוח.

הם מבקשים מהלקוחות המבקשים הלוואות פרטיות לעסקים מידע על עסקיהם הנוכחיים, סך ההכנסות בחודשים ובשנים האחרונות, סך ההוצאות החודשיות שלהם, הרווחיות של העסק, הנכסים הרשומים על שם העסק כמו נכסי נדל”ן, רכבים ונכסים דיגיטליים. לחברות החוץ בנקאיות חסרה האינפורמציה על עברו של בעל העסק, אם מדובר באדם שמנהל עסקים נורמטיביים או אדם שעקב קשיים בעסקיו חזרו בעבר המחאות שלו עקב חוסר כיסוי, חשבונותיו הוגבלו, הוא נאלץ לסגור את עסקיו, או הגיע אף לתהליך של פשיטת רגל.

אינפורמציה אקוטית זו היא הסיבה שהבנק סירב לאשר לו הלוואה לעסק הנוכחי שלו, אך חברות חוץ בנקאיות רבות מוכנות לקחת את הסיכון והן מאשרות ללקוח הלוואה פרטית לעסקים בתנאים המעניקים מעטפת בטוחה יותר למלווה. החברה תבקש ערך גבוה יותר של בטוחות ותגבה גם ריבית מעט גבוהה יותר כדי להגן על עצמה במקרה שהמלווה לא יוכל לעמוד בהחזרים הכספיים שנקבעו לו. אנשי עסקים רבים הזקוקים לכסף כמו אוויר לנשימה, יסכימו לקבל את ההלוואה לעסקים בתנאים הקשים מעט יותר שאושרו להם, לאור העובדה שהם חייבים את הכספים בהקדם.

עסקים שמצבן תקין ומעוניינות לקבל הלוואה מחברת מימון חוץ בנקאית כיוון שאינם מעוניינים לפנות לבנקים, יקבלו הלוואה על פי החלטת הנציגים בתנאים מסחריים טובים ובפריסה נוחה של תשלומים.

הלוואה בערבות מדינה

הלוואות בערבות מדינה הן אפשרות מצוינת לקבלת הלוואה בתנאים טובים במיוחד. חברות רבות פונות לבנקים השונים שהם נציגי קרנות הסיוע הממשלתיות כדי לקבל הלוואה לשינוי שהם רוצים לבצע בעסק. תחום פעילות נוסף, רכישת ציוד, הון חוזר או כל סיבה אחרת.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

הלוואות פרטיות לעסקים גדולים וקטניםלאחר הגשת כל המסמכים ומילוי השאלון, פקידי הבנק בודקים באופן מעמיק את כל המידע שהוגש להם. בנוסף לכך הם בודקים את ההיסטוריה של איש העסקים, אם היו נקודות שפל בהתנהלותו הפיננסית ומתי זה קרה. על פי כל הפרמטרים הללו, תחליט הנהלת הבנק אם לאשר את ההלוואה בערבות המדינה, מה יהיה גובהה ובאילו תנאים ובטוחות .

הלוואה בערבות המדינה היא ההלוואה הזולה ביותר בארץ מבחינת ריביות, עמלות. המעניקה פריסת תשלומים מקסימלית בת חמש שנים וקיימת גם אפשרות לדחיית ששת התשלומים הראשונים כדי שהעסק יבסס את עצמו כלכלית ורק לאחר מכן יתחיל בהליך החזרי הכספים.

הצוותים העסקיים של Funds4u ישמחו לבנות עבורכם הלוואות פרטיות לעסקים באחד ממסלולי האשראי הנוחים והמהירים שלנו.

Call Now Button