מימון לעסקים

מימון לעסקים – מהם האמצעים העומדים לרשותכם

מימון לעסקיםמימון לעסקים הוא חלק בלתי נפרד מהקמה ותפעול העסק. מעטים הם העסקים אשר מתחילים את דרכם לאחר שיש בידיהם את כל סכום ההקמה והתפעול הראשוני וזו הסיבה שרבים פונים לחפש אחר אמצעי המימון הנכונים ביותר עבור העסק שלהם.

אמצעים של מימון לעסקים

ישנם אמצעי מימון שונים לעסקים והשיקולים באלו אמצעי להשתמש יהיו של בעל העסק ושל הגורם שנותן את המימון. חלק מאמצעי המימון נעשים באמצעות הלוואות, חלקם דרך השקעה אישית ולאחר שהעסק כבר פועל אפשר למנף את התשלומים העתידיים של הלקוחות לצורך מימון ובכך יעסוק מאמר זה.

הלקוחות של העסק יכולים למנף אותו

לאחר שהעסק הוקם הוא יכול להגיע למצב שבו הוא צריך למנף את עצמו ולשם כך הוא יזדקק לכסף. השאלה איך אפשר למנף את העסק ולהגדיל את תזרים המזומנים עולה לא פעם והתשובה לכך היא פשוטה. עסקים רבים מקבלים מלקוחותיהם צ’קים שאותם הם יוכלו לפדות בעתיד. הפדיון נעשה לרוב תקופה לאחר שהעסק נתן את השירות או הוציא מעצמו סחורה ולכן ישנה תקופה בה לעסק אין סחורה והוא עוד לא מקבל את התמורה עבורה. הגורם לכך הוא הנוהג לשלם בתשלומים “שוטפים” וזוהי התנהלות מקובלת בעיקר בענפי התעשייה אך לא רק. אחת משיטות מימון לעסקים היא דרך הצ’קים העתידיים על ידי הפיכתם למזומן.

הלכה למעשה – כיצד מתבצע המימון

אפשרויות מימון לעסקיםהמימון של העסק באמצעות הצ’קים העתידיים מתבצע דרך חברה המתמחה בתחום. החברה המתמחה בתחום המימון לוקחת מהעסק את הצ’קים העתידיים, בוחנת אותם ונותנת בתמורה כסף מזומן לעסק. עם הכסף המזומן העסק מגדיל את התזרים, יוצר מימון עצמי והעסק נהנה מכל היתרונות של כך.

היתרונות של מימון לעסקים בשיטה זו

  • יכולת להשקיע בעסק ללא חשש – ברגע שהעסק מקבל צ’ק עם תאריך עתידי הוא משער כי באותו תאריך יהיה לו סכום כסף איתו הוא יוכל להתנהל. אך אם העסק רוצה להשקיע בעצמו, לקנות מכונה חדשה או ציוד מיוחד, הוא יכול ליהנות מהכסף כאן ועכשיו וליהנות ממימון ללא לקיחת הלוואה.
  • מימון מלא של הצ’קים – מעבר לכך שצ’קים שמכובדים במקום הם שיטה נפלאה ליצור מימון לעסקים, הם גם מעניקים לעסק ראש שקט וידיעה כי הצ’קים כובדו.
  • חוסר התעסקות עם גביה – אחת מהמשימות של העסק היא לדאוג להפקדות השונות של הצ’קים וביצוע מעקב אחר כל צ’ק. במקרה של מימון דרך צ’קים החברה שמבצעת את המימון היא האחראית להליך זה ועבור העסק מדובר בחיסכון משמעותי של משאבים.

 

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

Call Now Button