ניכיון אשראי

ניכיון אשראי לניהול נכון של כספי העסק

ניכיון אשראיחוסר במזומנים יכול להיות בעיה קשה בעסק ואף לגרום לנפילתו. עסקים רבים מנהלים עסקאות בהיקפים גדולים, אך בסוף היום מבינים כי אין ברשותם את הכסף וזאת בשל עסקאות המתבצעות בפריסה לתשלומים. כאן ניכיון אשראי נכנס לתמונה.

פריסה לתשלומים

את הרגלי הפריסה לתשלומים ככל הנראה אי אפשר למנוע. הלקוחות רגילים לחלק גם רכישות יום יומיות כמו קניות המזון, לתשלומים וכך יוצא שלא פעם מי שמשלם את המחיר הוא העסק. אבל, התנהלות זו לא חייבת להיפסק ולא חייבת להיות גזירה משמיים. הפתרון העומד לרשות עסקים פעילים הוא ניכיון אשראי.

מהו ניכיון אשראי?

פעולת ניכיון שוברי אשראי היא פעולה של החלפת התשלומים העתידיים בכסף מזומן לחשבון העסק. בפני העסק עומדת האפשרות להחליף את התשלומים העתידיים במזומן שיתקבל אחת לחודש, פעם בשבוע ואפילו מדי יום. ההחלטה תלויה בצרכי העסק, באופי התשלומים וגם לאחר שהתקבלה אפשר לשנות אותה.

ניכיון אשראי מתבצע על ידי חברה המתמחה בתחום ומאושרת לעבוד בזאת. החברה מבטיחה לעסק תזרים מזומנים המתבסס על עסקאות שהתקבלו ובתנאים עדיפים על פני הנחות מזומן.

ניכיון צ’קים

פעולת ניכיון נוספת שהעסק יכול להזדקק לה היא ניכיון צ’קים מסחריים. עסקים רבים עדיין עובדים עם צ’קים והסכומים המופיעים על הצ’ק יכולים להיות סכומים גדולים עתידיים. גם במקרה של עסק העובד עם צ’קים, פעולת הניכיון פשוטה ומאפשרת ליהנות מהכספים כאן ועכשיו.

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

במקום לחכות עד לתאריך הפירעון, העסק יכול ליהנות מהתשלומים מיד עם קבלת הצ’ק וזאת בפעולת ניכיון. חברת Funds4u מספקת תחת קורת גג אחת פתרון כולל לעסק, גם עבור ניכיון אשראי וגם עבור ניכיון צ’קים.

עבור מי מיועד שירות ניכיון?

כל עסק אשר מעוניין להפוך את התשלומים העתידיים למזומן, יכול להשתמש בשירותי ניכיון אשראי וצ’קים. עם זאת, השירות יכול להעלות שאלות רבות ובהן:

שאלה: האם הלקוח מושפע מפעולת הניכיון?

תשובהחד משמעית לא. אם הלקוח שילם בכרטיס האשראי, התשלומים השונים ירדו מחשבונו בדיוק כפי שהוחלט בעסקה, אך העסק מקבל את תשלום יחיד.

שאלה: מהן העלויות עבור בית העסק?

תשובה: בעת קבלת התשלום מקוזזים המע”מ ועמלה אשר נקבעת בין העסק לבין החברה. גובה העמלה משתנה ומחושב בהתאם לבקשות העסק ואופי העסקאות.

שאלה: מתי העסק מקבל את הכסף?

תשובה: בהתאם להסכם מול החברה וצרכי העסק. ישנם עסקים אשר בוחרים לקבל את הכסף אחת לחודש ואחרים אחת לשבוע ואף מדי יום.

שאלה: האם יש צורך לבצע פעולה מיוחדת בתוך העסק?

תשובה: לאחר החתימה מול החברה העסק ממשיך לקבל את עסקאות האשראי באופן רגיל. אין צורך להכניס מכשור מיוחד כדי ליהנות מניכיון כרטיסי אשראי.

שאלה: האם זה חוקי לבצע ניכיון אשראי?

תשובה: כן. חברת Funds4u מבצעת ניכיון מזה שנים רבות ועומדת לרשות עסקים רבים, משלל תחומים ופועלת על פי חוק.

 

נשמח לעמוד לרשותך

ניכיון אשראי לעסקיםחברת Funds4u עומדת לרשותך. החברה מבצעת מזה שנים רבות ניכיון אשראי וניכיון צ’קים ומסייעת לעסקים ממגוון התחומים. יחד, נוכל לבחון מהו הצורך שלך, להעריך איזה שירות ייתן לך את המענה הנכון ביותר ולסייע לעסק שלך על ידי החלפת הכספים העתידיים הצפויים להיכנס אלייך במזומן.

חברתנו מציעה לך שירות אישי בזמינות גבוהה, ותק רב בעבודה מול מגוון לקוחות ושלל פתרונות המותאמים לעסק. אנו מציעים לך פתרונות ניכיון שוברי אשראי וצ’קים תחת קורת גג אחת, בתנאים הוגנים ויחס אישי. לפרטים נוספים, זה הזמן להשאיר את פרטייך באתר או להתקשר אלינו כבר עכשיו.

Call Now Button