ניכיון כרטיסי אשראי

ניכיון כרטיסי אשראי ליצירת תזרים

ניכיון כרטיסי אשראיניכיון כרטיסי אשראי הוא החלפה של כסף עתידי אשר אמור להתקבל בעסק בשל עסקת תשלומים שבוצעה בכרטיס אשראי למזומן. תשלום המזומן מתבצע על פי הצרכים של העסק ויכול להתבצע אחת לחודש, שבוע ויום.

הניכיון הוא פעולה שמתבצעת בבתי עסק רבים והסיבה לכך היא הצורך במזומן. הישראלים נוהגים לבצע את רוב הרכישות שלהם בעסקאות תשלומים, מה שיכול להכביד על העסק אשר מחויב בעצמו לתשלומים שונים הכוללים את ההוצאות המשתנות והוצאות התקרה.

ניכיון כפעולה לגיטימית ומקובלת

פעולת ניכיון יכולה להיות ניכיון צ’קים או ניכיון שוברי אשראי והיא פעולה מקובלת בעסקים רבים. מבחינת הלקוחות, אין כל השפעה על פעולת התשלום לעסק ואין כל צורך שהם יידעו כיצד הוא פועל. במקרה של עסקת אשראי, העסקה מתבצעת תחת אותו מסוף, בלי להכניס מכשור נוסף והלקוח מעביר את כרטיס האשראי בדיוק באותה דרך. במקרה של ניכיון צקים, יש לבצע זיהוי של בעל הצק בפעולה קצרה ופשוטה.

מטרתו של כל עסק צריכה להיות גדילה וצמיחה ואין כל סיבה שתזרים לא נכון יפגע בו. היום אפשר לשמוע על עסקים רבים אשר מתנהלים בהצלחה, נותנים שירות ללקוחות רבים, אך בסוף היום מוצאים עצמם בקשיי מזומנים. ניכיון כרטיסי אשראי או ניכיון שיקים יכול למנוע מעסק להיכנס לקשיים.

ניכיון צ’קים חוזרים

מלא פרטים לקבלת הלוואה בתנאים מעולים!

בעיה נוספת שיכולה להיות בעסק היא בעיה של צ’קים חוזרים. פעמים רבות העסק יכול לפעול מול גוף או אדם אחר שבמשך תקופה רבה שילם בצורה תקינה, אך לפתע אחד מהצ’קים חוזר והמשמעות היא נטל כלכלי לעסק. חשוב לדעת כי גם לכך יש פתרון ובחברת Funds4u נותנת שלל פתרונות במקום אחד ויכולה לתת מענה גם עבור שיקים חוזרים אשר מהווים בעיה משמעותית לעסק.

היתרונות של ניכיון כרטיסי אשראי

  • תזרים מזומנים – אחת הסיבות הראשונות לפניה לביצוע ניכיון כרטיסי אשראי היא הצורך ביצירת תזרים מזומנים. כל עסק זקוק לכסף ולכל עסק יש הוצאות וכאשר מתבצעות עסקאות אין כל סיבה שהעסק לא ייהנה מהן.
  • החלפת מסגרת אשראי – עסקים רבים פונים לגורמים פיננסיים לקבלת מסגרת אשראי. פעמים רבות המסגרת הראשונית אינה מספיקה ובפעמים אחרות היא מתגלה כיקרה במיוחד. ניכיון שוברי אשראי מחליף את הצורך ביצירת או הגדלת המסגרת.
  • הגדלת מכירות – עסק אשר מבצע פעולת ניכיון יכול להגדיל את המכירות שלו בלי לדאוג למצבו הכלכלי הנוכחי. כיוון שהעסק לא צריך לדאוג מכך שהכסף ייכנס בעתיד הרחוק, אין כל חשש לבצע עסקאות תשלומים ולהגדיל את המכירות.
  • הימנעות מהנחות מזומן – פעמים רבות הצורך במזומן מוביל את העסק לבצע הנחות גדולות אשר אינן פרופורציונליות למכירה. לרוב, ניכיון כרטיסי אשראי יהיה זול יותר מאשר מתן הנחות מזומן.
  • מעקב כספים – כפי שהעסק זקוק שיהיה לו באופן קבוע כסף הוא זקוק גם לניהול נכון ולדעת בכל רגע נתון מה קורה בחשבון שלו. ניכיון האשראי וצ’קים מאפשר לעסק לדעת בדיוק באיזה מצב כלכלי הוא נמצא ולהתנהל בצורה יעילה יותר.

מדוע לבחור בנו

ניכיון כ. אשראיחברת Funds4u מביאה איתה ניסיון עשיר בתחום ניכיון כרטיסי אשראי, ניכיון צ’קים מסחריים ופרטיים. החברה מבינה כי כל עסק הוא יחיד ומיוחד וזקוק לפתרון הנכון ביותר עבורו ולכן מקפידה על מתן יחס אישי, הוגנות ושירות מהשיחה הראשונה ולאורך כל הדרך.

נשמח לעמוד לרשותך, לבחון את צרכי העסק שלך ולבנות עבורך את הפתרון שיסייע לך לתפעול נכון וחיובי של העסק. לפרטים נוספים, זה הזמן להשאיר את פרטייך באתר או פשוט להתקשר.

Call Now Button